Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę otrzymać szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak an

Czytaj więcej...

Moja historia

Autor: admin

Optymalizacja zasobów ludzkich i rozwój osobisty pracowników to dwa obszary, w przypadku których duża ilość managerów popełnia mnóstwo błędów. Instrumentalne traktowanie pracowników czy też przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to tylko niektóre przewinienia, które spotkać można w firmowych relacjach.


Gdy relacje w firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami należałoby poprawić, to chętnie pomogę w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. W pracy, którą wykonuję w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na podejściu w całościowym wymiarze, zajmując się pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasu. Tym sposobem mogę spojrzeć na firmę, która wymaga pomocy, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i do tego dopasować działania optymalizacyjne.


Na pewno bardzo w pracy pomaga mi zdobyte doświadczenie. Między innymi ukończyłam psychologiczne studia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalności związanej z psychologią pracy. Po zakończeniu nauki na uczelni systematycznie poszerzałam swoje wiadomości, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy też mediacji i negocjacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem w czasie wykonywania zleceń dla swoich klientów. Współpracuję zarówno z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, ale też z jednostkami  administracyjnymi i organizacjami pozarządowymi. Pracuję z podmiotami, dla których wykonuję prace w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, czyli w procesach rekrutacji oraz przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Mogę się również zajmować kompleksowym wdrażaniem sposobów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, a poza tym treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoimi umiejętnościami, na przykład za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla managerów i specjalistów HR oraz licznych publikacji w prasie branżowej.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to przede wszystkim wysoki poziom poufności, zaufanie moich klientów będą dla mnie niezwykle istotne. Na przykład się zajmuję realizacją personalnych audytów, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  a także ulepszam zagadnienia związane z kadrami. Mogę także przeprowadzić gry zespołowe dla pracowników, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.


Opublikowany: 05.06.2018

Tagi:
Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę otrzymać szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak an

Czytaj więcej...